להתראות נעורים שלום אהבה – מועדון B SIDE – תל אביב
25/05/2021
22:00
תל אביב
מועדון B SIDE
כרטיסים

25 שנה לאלבום "להתראות נעורים שלום אהבה"

שבוע הופעות"פופ-אפ" ייחודי במועדון B SIDE בתל אביב !

ב 22 במאי, אחרי השנה שהשביתה את העולם, משינה שוב עולה על הבמה. הלהקה האהובה, שהמופע האחרון שלה לפני הקורונה היה באמפי פארק ראשון מול קהל של 15,000 איש, יוצאת לשבוע הופעות "פופ-אפ" ייחודי, לכבוד 25 שנה ל"להתראות נעורים שלום אהבה".

"להתראות נעורים שלום אהבה", אלבומה השביעי של משינה, וזה שקדם להתפרקותה הדרמטית ב-1995, הגיע למעמד של אלבום זהב בתוך מספר חודשים. האלבום כולל חלק מהלהיטים הגדולים ביותר של הלהקה, ביניהם "להתראות נעורים שלום אהבה", "את לא כמו כולם", "תחזור תחזור" ו"בן המלך".

ההופעה במאי היא הזדמנות בלתי-חוזרת לשמוע את להקת הרוק הישראלית האולטימטיבית מבצעת גם את השירים הגדולים האלה אך לא רק אותם. משום שבאופן חד-פעמי, משינה תבצע בהופעה את האלבום כולו, כולל שירים אהובים שכמעט לא זוכים לביצועים בלייב כמו "רכבות" ו"מילים ועוד מילים."

המופע כולל וידאו-ארט ייחודי עם חומרי ארכיון נדירים, מרגשים ומפתיעים של הלהקה, ויתקיים במועדון הרוק התל אביבי החדש ה Side B, שמציע שילוב של תשתית State of the art להופעות רוק, יחד עם אינטימיות אורבנית, מהסוג שאוהבי מוזיקה אמיתיים יכולים היו רק לחלום עליו עד כה.

יובל בנאי, "זו ללא ספק היתה שנה קשוחה, שלימדה אותנו הרבה על עצמנו. זאת היתה הזדמנות להתחבר כל אחד לעצמו, ולהגדיר מה זה "משינה" בשבילו. כולנו מתרגשים לעלות על הבמה ולפגוש שוב את הקהל."

שבוע הפופ-אפ של המופע "להתראות נעורים שלום אהבה", יכלול חמש הופעות, ויתקיים "משבת לשבת", כמו שכתב בנאי, כשההופעה הראשונה תתקיים במוצ"ש 22.5 והאחרונה במוצ"ש 29.5.