משינה מארחת את אביתר בנאי // היכל התרבות ת"א // 4.1
04/01/2018
8:00
ת"א
היכל התרבות
מפה
כרטיסים

לאור המופע הבלתי נשכח שסחף המונים באמפיפארק רעננה ולאור הדרישה אנו גאים להציג:

משינה מארחת את אביתר בנאי
יום ה' | 4.1.2018
היכל התרבות ת"א

כרטיסים כאן – http://bit.ly/2y2SCZJ

– – –

הקהל הישראלי תמיד אהב את משינה. הוא ראה אותם בסיבוב ההופעות של האלבום הראשון ואת מופע הפרידה בפארק ב–1995, ומאז האיחוד ב 2003 הוא קופץ ומזיע איתם בהופעות ענק חשמליות ומתרגש במופעים האקוסטיים / אינטימיים.

לאחר שהציתו אש בנשמתם של 7,000 הצופים הנרגשים באמפיפארק רעננה, ללילה מיוחד אחד בתחילת ינואר, מארחת להקת משינה את אביתר בנאי בהיכל התרבות בתל-אביב, וביחד הם נותנים לנו קול מסעיר ומהפנט .

יובל בנאי:
״זה ערב שלא היה כמותו, ואני שמח שזה קורה. אני חושב שזה חיבור בין קצוות, ותמיד חיבור בין קצוות הוא חיבור מרתק ומעניין, כי זה טוען את המופע, ויש הרבה מה לעשות בו. אנחנו נותנים את הסערה ואת העוצמה, ואביתר מביא את העדינות ואת הרגישות. ביחד זה מייצר לילה אחד מיוחד, שאני ממש מתרגש לקראתו.״

הקול המלאכי של אביתר ושירתו המסתורית צובעים את הרפרטואר המשינאי בגוונים כהים וחלומיים, וכשיובל שר חלק משיר של אביתר, השירה שלו נותנת להם אנרגיה חדשה ומחשמלת. ביחד הם מזכירים לנו שהלהיטים האדירים של משינה ואביתר רלוונטים גם בהווה.

בידיהם של המוזיקאים המחוננים שעל הבמה השירים העמוקים של אביתר מקבלים טיפול רוקנרול משינאי ולהיפך, ושני הצדדים מאירים פנים חדשות זה בחומרים של זה.