משינה – ערב עם שלומי שבן
30/05/2018
איירפורט סיטי- חבל מודיעין
היכל התרבות
https://bit.ly/2raVane
רכישת כרטיסים

מופע התרמה מיוחד למען ילדי 'כנפיים של קרמבו

משינה שמחים לארח את שלומי שבן, מוזיקאי מחונן ומקורי, ופסנתרן וירטואוזי במופע התרמה מיוחד למען ילדי 'כנפיים של קרמבו'.

בין שלומי שבן לבין משינה מחברים ההומור, החן וכשרון ההופעה הנדיר. הזדמנות מיוחדת לראות על במה אחת את הפרפורמרים הכריזמטיים והמצליחים הללו.

יחד עם משינה ושלומי שבן יככבו על הבמה גם שישה מבכירי הנגנים בישראל;  בכירת נגני הויולה בארץ, גליה חי, לצידה של הגיטריסטית זהר גינזבורג, שניגנה עם אסף אבידן בסיבוב הבינלאומי שלו. המפיק המוזיקלי המוכשר איתן רז מנגן בתופים אלקטרוניים וכלי הקשה, וכמובן שלושת נשפני העל יאיר סלוצקי (שלום חנוך) , שלומי אלון (דג נחש), ספי ציזלינג (פאנקנשטיין).

החיבור האנושי בין 11 הכשרונות המוסיקליים , יוצר חוויה על-חושית מעבר לזמן ולמקום – מופע חי, חזק ומדויק המשלב משירי האלבום החדש ולהיטים מכל האלבומים.

המופע המיוחד מוקדש למען ילדי 'כנפיים של קרמבו' –  תנועת נוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים.

פעילי 'כנפיים של קרמבו' הינם ילדים יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים, בדואים מכל היכולות המקיימים יחד פעילות חברתית מהנה ומעצימה. 'כנפיים של קרמבו' היא תנועה חדשנית, פורצת דרך, המחברת ומאחדת את כל הילדים מכל רבדי החברה הישראלית לחברה אחת, מכילה , המושתת על סובלנות, שיוון הזדמנויות ופלורליזם. פעילי התנועה הינם דור העתיד של החברה הישראלית, שיהפכו למנהיגים ולאזרחים היוצרים

מקום ומשמעות לכל אדם.

להקת משינה ושלומי שבן בחרו בילדי 'כנפיים של קרמבו' כמוטבים למופע על מנת לסייע לתנועה לפתוח סניפים חדשים ללמעלה מ 3,000 ילדים הנמצאים ברשימות המתנה.

השמיעו קולכם, בואו להיות חלק מהערב המרגש הזה.

כל ההכנסות הינן תרומה לילדי 'כנפיים של קרמבו'